build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Хотели и одморалишта
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Хотели, преноќишта и одморалишта (општо)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Хотели, преноќишта и одморалишта (општо)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 323334
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 6887
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #661 Posted: 15-Sep-2020 at 13:58
Во Визбегово

https://www.facebook.com/GOIVABETON
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 6887
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #662 Posted: 10-Oct-2020 at 17:30
Кај Хотел Памела Неготино скоро и да нема некоја променаBack to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 6887
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #663 Posted: 16-Oct-2020 at 09:49
Нереализиран проект од 2010 предвиден за во Мал Ринг(ваљда на местото на денешен Мериот),хотел со 5 ѕвездиhttps://www.filipmarjanovic.com/
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 13140
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #664 Posted: 18-Oct-2020 at 18:47
Хотел Тимс во Дебар Маало со нова фасада:

За сè има вторпат
Back to Top
carver91 View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 09-Mar-2015
Online Status: Offline
Posts: 88
  Quote carver91 Quote  Post ReplyReply #665 Posted: 20-Oct-2020 at 19:27
кој е датумот на отворање на хотелот Лимак Скопје?
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 6887
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #666 Posted: 22-Oct-2020 at 16:28
Хотел Доа во Скопска Чаршија(од твитер)Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 323334

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.172 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.