build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Урбани прашања
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Базни станици и електромагнетно "загадување"

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Macedonicus View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar
Google Maps: Regional Expert

Joined: 29-May-2011
Location: Czech Republic
Online Status: Offline
Posts: 376
  Quote Macedonicus Quote  Post ReplyReply #21 Posted: 29-Apr-2015 at 12:44
Над зграда веќе имам антена на Неотел, сега сакаат и од ВИП да постават. Живеам на последен кат, антените би биле баш над моја глава. Кај да најдам Гаусметар за да измерам зрачењето ?
ಠ_ಠ
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.031 seconds.

Copyright ©2007 - 2021  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.