build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Останати теми > Фото/Видео > Македонски градови
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Тетово

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  123 6>
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Cloverstack View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12452
  Quote Cloverstack Quote  Post ReplyReply #1 Topic: Тетово
    Posted: 13-Dec-2008 at 18:13
Благодарност за галеријава до BlacK

1


2


3


4


5


6


7


8


9


10


11


12


13


14


15


16


17


18


19


20


21


22


23


24


25


26


27Edited by Cloverstack - 13-Dec-2008 at 18:13
Back to Top
BlacK View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 11-Sep-2008
Online Status: Offline
Posts: 95
  Quote BlacK Quote  Post ReplyReply #2 Posted: 13-Dec-2008 at 19:50
Nisto clover!Sve za build Big%20smile 
Back to Top
BlacK View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 11-Sep-2008
Online Status: Offline
Posts: 95
  Quote BlacK Quote  Post ReplyReply #3 Posted: 13-Dec-2008 at 20:18
Еве%20уште%20една%20фотка%20од%20Теќето%20во%20Тетово

Еве уште една фотка од Теќето во Тетово.Некогаш главно место за релаксација за тетовчани,сега затворено за јавност.
Back to Top
BlacK View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 11-Sep-2008
Online Status: Offline
Posts: 95
  Quote BlacK Quote  Post ReplyReply #4 Posted: 13-Dec-2008 at 21:06

Tetovo navecer.
Back to Top
BlacK View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 11-Sep-2008
Online Status: Offline
Posts: 95
  Quote BlacK Quote  Post ReplyReply #5 Posted: 14-Dec-2008 at 17:46

Back to Top
Dragan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19-Feb-2009
Location: Tetovo
Online Status: Offline
Posts: 1167
  Quote Dragan Quote  Post ReplyReply #6 Posted: 27-Oct-2009 at 19:49
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Back to Top
Cloverstack View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12452
  Quote Cloverstack Quote  Post ReplyReply #7 Posted: 27-Oct-2009 at 19:50
убава колекција  Cheers
Back to Top
Dragan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19-Feb-2009
Location: Tetovo
Online Status: Offline
Posts: 1167
  Quote Dragan Quote  Post ReplyReply #8 Posted: 27-Oct-2009 at 19:56
фала нешто и ја да допринесем за форумов Smile
Back to Top
pbanks View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9124
  Quote pbanks Quote  Post ReplyReply #9 Posted: 27-Oct-2009 at 20:02
Ми се допаѓа како се светнал делот Ohridska banka - ProCredit - McDonalds 
Back to Top
Dragan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19-Feb-2009
Location: Tetovo
Online Status: Offline
Posts: 1167
  Quote Dragan Quote  Post ReplyReply #10 Posted: 27-Oct-2009 at 20:05
може аголот не е добар се брзав за во школо, утре ако можем ќе направим неколку слики Тетово in the night Smile
Back to Top
pbanks View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9124
  Quote pbanks Quote  Post ReplyReply #11 Posted: 27-Oct-2009 at 20:30


Не ја заборавај и таа деловната зграда што спомна дека се градела во некоја друга нишка
Back to Top
zabegan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Jul-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 7763
  Quote zabegan Quote  Post ReplyReply #12 Posted: 27-Oct-2009 at 23:51
имав сосема различна слика за тетово од онаа што е на сликиве, убаво Smile
Back to Top
gorco View Drop Down
Senior Member
Senior Member

Google Maps: Regional Expert

Joined: 22-Oct-2009
Online Status: Offline
Posts: 642
  Quote gorco Quote  Post ReplyReply #13 Posted: 28-Oct-2009 at 13:54


Еве една и од мене, сликана е со Nikon Coolpix 4600 од предавателот на ТВ КИСС.
Поголема: http://www.panoramio.com/photo/28286573
Back to Top
Max View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Jun-2009
Online Status: Offline
Posts: 3515
  Quote Max Quote  Post ReplyReply #14 Posted: 28-Oct-2009 at 17:43

добар кадар, еве хдр верзија од истиот

www.flickr.com/photos/27470898@N03/

www.panoramio.com/photo/9057293Edited by Max - 28-Oct-2009 at 17:44
Back to Top
pbanks View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9124
  Quote pbanks Quote  Post ReplyReply #15 Posted: 05-Apr-2010 at 21:05
Back to Top
spool View Drop Down
Newbiе
Newbiе


Joined: 02-May-2010
Online Status: Offline
Posts: 0
  Quote spool Quote  Post ReplyReply #16 Posted: 02-May-2010 at 01:54
Да ви доловим уште некоја слика од нашето Тетоо =)

Неколку постари слики :

Попова Шапка :Тетово ...

Секако дека има уште многу убаај работе да се вида и да се сликаа у нашиот град, ама се надеам со овја слике ви доловив горе-доле како ни изглеа градот =)
поздрав.
Back to Top
UrbanFreak View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 28-Oct-2007
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1732
  Quote UrbanFreak Quote  Post ReplyReply #17 Posted: 02-May-2010 at 11:32

Прекрасни фотографии Spool, особено ми се допаѓаат тие со кејот на Пена, кој мислам дека освен кејот на Вардар во Скопје е единствено добро уредено речно корито во Македонија.

Back to Top
Vladimir P View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 06-Apr-2008
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 3300
  Quote Vladimir P Quote  Post ReplyReply #18 Posted: 02-May-2010 at 11:36
Прекрасно
Клуб на љубители на железниците во Македонија, Macedonian Railways Fan Club
https://www.facebook.com/767277056651521/
Back to Top
pbanks View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9124
  Quote pbanks Quote  Post ReplyReply #19 Posted: 02-May-2010 at 11:40
Originally posted by UrbanFreak

Прекрасни фотографии Spool, особено ми се допаѓаат тие со кејот на Пена, кој мислам дека освен кејот на Вардар во Скопје е единствено добро уредено речно корито во Македонија.Црн Дрим Струга?

@spool, одлича селекција на слики Applause
Back to Top
Dragan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19-Feb-2009
Location: Tetovo
Online Status: Offline
Posts: 1167
  Quote Dragan Quote  Post ReplyReply #20 Posted: 02-May-2010 at 12:12
Originally posted by UrbanFreak

Прекрасни фотографии Spool, особено ми се допаѓаат тие со кејот на Пена, кој мислам дека освен кејот на Вардар во Скопје е единствено добро уредено речно корито во Македонија.


многу убаво уредено пола изградено пола не, поточно мислим од Шарена Џамија до полициската станица


Edited by Dragan - 02-May-2010 at 12:13
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 6>

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.125 seconds.

Copyright ©2007 - 2022  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.