build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Останати теми > Фото/Видео
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Без коментар

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #21 Posted: 24-Mar-2009 at 06:22

Originally posted by ProMKD

Еј браво, секоја чест за Маријан од мида. Порано таму кај него се собираа членовите на мото клуб МИДА (сега непостоечки - членовите се во мото клуб МОТОРИ). Тогаш беше се у бараки, на еден спрат..мизерно. ама откако изгоре го направија невидена работа, се збореше во форд дека имаат најубав салон во европа

од 200 на 12000

Back to Top
se_manda View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 15-Nov-2007
Online Status: Offline
Posts: 259
  Quote se_manda Quote  Post ReplyReply #22 Posted: 24-Mar-2009 at 16:24
hahahahaha kiro ko pimp e so mazoretkine hahahaha
Back to Top
Vladimir P View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 06-Apr-2008
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 3300
  Quote Vladimir P Quote  Post ReplyReply #23 Posted: 25-Mar-2009 at 21:11
Клуб на љубители на железниците во Македонија, Macedonian Railways Fan Club
https://www.facebook.com/767277056651521/
Back to Top
beTon View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 25-Jun-2008
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote beTon Quote  Post ReplyReply #24 Posted: 09-May-2009 at 00:51

Внимание Култоролошки Трусно Подрачје !!!

   

 
Edited by beTon - 09-May-2009 at 11:50
Back to Top
vardar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 03-Mar-2008
Online Status: Offline
Posts: 1106
  Quote vardar Quote  Post ReplyReply #25 Posted: 04-Jul-2009 at 12:28
 
Rollin
 
 
Back to Top
MKballer View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 25-Nov-2007
Location: Detroit
Online Status: Offline
Posts: 93
  Quote MKballer Quote  Post ReplyReply #26 Posted: 05-Jul-2009 at 09:09
Previous
Shake
Back to Top
Max View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Jun-2009
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote Max Quote  Post ReplyReply #27 Posted: 24-Aug-2009 at 01:03

Back to Top
dimme.von.macedonia View Drop Down
Groupie
Groupie
Avatar

Joined: 30-Jun-2008
Location: Hrvatska
Online Status: Offline
Posts: 78
  Quote dimme.von.macedonia Quote  Post ReplyReply #28 Posted: 25-Aug-2009 at 03:16
Originally posted by vardar

 

Rollin

 

 ajme koji NADREALIZAM!!
The beauty comes from within.
Back to Top
La Linea View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Nov-2007
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2067
  Quote La Linea Quote  Post ReplyReply #29 Posted: 30-Aug-2009 at 16:10
LOL

Помогнете во Македонската Википедија - Слободна енциклопедија!
Back to Top
Max View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Jun-2009
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote Max Quote  Post ReplyReply #30 Posted: 13-Sep-2009 at 19:21

Љубаниште '09Edited by Max - 18-Nov-2014 at 14:40
Back to Top
lslcrew View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14-Jan-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 10988
  Quote lslcrew Quote  Post ReplyReply #31 Posted: 15-Sep-2009 at 03:49
ОКТА навечер...Стварно изгледа масивно и е многу добро осветлена. Ова е најдобро што може со непрофи апарат, темница, и тресење рака. Сликано е пред ~недела дена.


Edited by lslcrew - 15-Sep-2009 at 03:49
Back to Top
Dave Gahan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27-Oct-2008
Location: 42°0′N,21°26′E
Online Status: Offline
Posts: 986
  Quote Dave Gahan Quote  Post ReplyReply #32 Posted: 24-Sep-2009 at 19:48
Сликиве се извадени од фејсбук албумот на Рамбо Амадеус којшто го креираат неговите фанови така што му праќаат слики од уникатни архитектонско-скулпторски композиции низ Србија (инспирирани од песната Урбано само урбано),...па да видите дека и кај нас не е толку лошо (многу коментар за no comment дел)п.с ако не е за овде, префрлајте го постов
MAKE CAPITALISM HISTORY
Back to Top
Cloverstack View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12119
  Quote Cloverstack Quote  Post ReplyReply #33 Posted: 24-Sep-2009 at 19:54
Мајкоооо  Eeek3

Не можам дури ни фаворитка да издвојам...

Не успеав да останам без коментар
Back to Top
lslcrew View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14-Jan-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 10988
  Quote lslcrew Quote  Post ReplyReply #34 Posted: 04-Oct-2009 at 04:18
5 Gpx слика од Кочани...
http://gigapan.org/gigapans/33411/
Back to Top
Max View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Jun-2009
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote Max Quote  Post ReplyReply #35 Posted: 04-Oct-2009 at 17:36
 

     http://gigapan.org/gigapans/most_popular/?q=macedonia

малку се изнамачил чоекот но супер панорама склепал

Back to Top
Max View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Jun-2009
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote Max Quote  Post ReplyReply #36 Posted: 06-Oct-2009 at 04:11
добро е да се ископаат стари кадри од стакларникот на универзална сала излепен со овие плакати

   

Back to Top
Max View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Jun-2009
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote Max Quote  Post ReplyReply #37 Posted: 07-Oct-2009 at 23:31
Back to Top
Max View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Jun-2009
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote Max Quote  Post ReplyReply #38 Posted: 14-Oct-2009 at 23:48
Back to Top
Max View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Jun-2009
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote Max Quote  Post ReplyReply #39 Posted: 15-Oct-2009 at 00:10
Edited by Max - 29-Sep-2011 at 18:12
Back to Top
Max View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Jun-2009
Online Status: Offline
Posts: 3514
  Quote Max Quote  Post ReplyReply #40 Posted: 18-Oct-2009 at 00:59http://iovaemakedonija.blogspot.com/2009/04/2007.html

ај некој нека потврди ова на фоткава во дојран е GMC воен камион или!?

Edited by Max - 18-Nov-2014 at 14:44
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.125 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.