build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Останати теми > Фото/Видео > Скопје
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Новогодишно украсување - Скопје 2008

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
La Linea View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Nov-2007
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2067
  Quote La Linea Quote  Post ReplyReply #21 Posted: 29-Dec-2008 at 00:15
Previous Ги чекаме уште твоите фотки од ул Македонија и да ја комплетираме сесијата Cheers

А во меѓувреме една многу опасна фотка


Помогнете во Македонската Википедија - Слободна енциклопедија!
Back to Top
pbanks View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9072
  Quote pbanks Quote  Post ReplyReply #22 Posted: 29-Dec-2008 at 11:46
Одлични фотки момци Applause јас дури денес ги глеам ради проблеми со интернет.

Дефинитивно треба да го праиме ова почесто, очигледно се исплати Thumbs%20Up
Back to Top
Б.Ѓ.Т View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 15-Nov-2008
Location: skopje
Online Status: Offline
Posts: 311
  Quote Б.Ѓ.Т Quote  Post ReplyReply #23 Posted: 29-Dec-2008 at 12:09
super se fotkite ama prstite im znaat,im premrznaa na studot,ne deka nie sto gi podrzavavme ne izmrznavmeBig%20smile  ama se isplatiThumbs%20Up
Back to Top
mitatos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 06-Jan-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1739
  Quote mitatos Quote  Post ReplyReply #24 Posted: 29-Dec-2008 at 12:41
La linea @ slikata ne e opasna ama toj deckoto tamu epten opasen ,mnogu golem rizikant HAHAHHAH , ajde eve sea ke ideme so vtora tura od Ul.Makedonija, pa posle ke doadadam uste edna da ne go prenatrupame forumov

"Најлошиот град од градовите е тој што нема ред,мир и сигурност за своите граѓани" (Али ибн Еби Талиб)
Back to Top
mitatos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 06-Jan-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1739
  Quote mitatos Quote  Post ReplyReply #25 Posted: 29-Dec-2008 at 12:42
i poslednata sesija ova najveke nekako mi e posmesna ke vidite zostoEve go hitot na denot:

E kade be, na spot jade lubenica, a ne mozela da jade sekeren pamuk heheh


"Најлошиот град од градовите е тој што нема ред,мир и сигурност за своите граѓани" (Али ибн Еби Талиб)
Back to Top
pbanks View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9072
  Quote pbanks Quote  Post ReplyReply #26 Posted: 29-Dec-2008 at 12:45
LOLLOL
Back to Top
La Linea View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Nov-2007
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2067
  Quote La Linea Quote  Post ReplyReply #27 Posted: 29-Dec-2008 at 21:09
Митатос си требал да ги нумерираш за да може полесно да ги коментираме. Особено ми се допаѓа 3-тата почнувајќи од најдоле.

А за типов LOL
Помогнете во Македонската Википедија - Слободна енциклопедија!
Back to Top
mitatos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 06-Jan-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1739
  Quote mitatos Quote  Post ReplyReply #28 Posted: 29-Dec-2008 at 21:12
klikni na view image imas reden broj , osven ovoj posledniov sekerashov t.e ovoj lesh-atorot shto prodava lesh ( na albanski vlakna ) od sheker
"Најлошиот град од градовите е тој што нема ред,мир и сигурност за своите граѓани" (Али ибн Еби Талиб)
Back to Top
mitatos View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 06-Jan-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1739
  Quote mitatos Quote  Post ReplyReply #29 Posted: 29-Dec-2008 at 22:31Edited by mitatos - 12-Dec-2012 at 12:47
"Најлошиот град од градовите е тој што нема ред,мир и сигурност за своите граѓани" (Али ибн Еби Талиб)
Back to Top
zabegan View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Jul-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 7072
  Quote zabegan Quote  Post ReplyReply #30 Posted: 02-Jan-2009 at 20:31
една од фонтаните на кирил, кој ли се сетил на вакво нешто? LOLBack to Top
vardar View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 03-Mar-2008
Online Status: Offline
Posts: 1106
  Quote vardar Quote  Post ReplyReply #31 Posted: 03-Jan-2009 at 07:23

Кај им текнува Nuts LOL

 
 
Него добри слики вади апаратот Cheers
Back to Top
Staro Skopje View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 07-May-2013
Location: Skopje
Online Status: Online
Posts: 1561
  Quote Staro Skopje Quote  Post ReplyReply #32 Posted: 03-Jan-2016 at 20:54
Ја нема таа атмосфера што ја имаше пред десетина години
Градот убав никна, но го откорнаа
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.094 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.