build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Станбени и станбено-деловни згради (општо)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Станбени и станбено-деловни згради (општо)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 959697
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Online Status: Offline
Posts: 563
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1921 Posted: 14-Aug-2017 at 14:40
I jas mislam deka e pregolema no gledam deka vo okolina ima nekolku niski kuki i trafiki koi veruvam deka naskoro ke prerasnat vo zgradi so slicna golemina na ovaa. Inaku ne izgleda loso na renderite,se nadevam deka ke ispadne taka.
Back to Top
Мартин View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 04-Jan-2009
Online Status: Offline
Posts: 321
  Quote Мартин Quote  Post ReplyReply #1922 Posted: 14-Aug-2017 at 15:01
За жал овие делови од Тафталиџе последниве неколку години ги снаоѓа истата судбина што го снајде Дебар Маало.
Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Online Status: Offline
Posts: 563
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1923 Posted: Yesterday at 10:19
Ова е близу флетајронот во Кисела Вода.Фотката е вчерашна.Нема рендери за изглед на објектот туку само кои се инвеститори и изведувач.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 959697

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.219 seconds.

Copyright ©2007 - 2017  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.