build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Станбени и станбено-деловни згради (општо)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Станбени и станбено-деловни згради (општо)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 979899
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 10814
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #1961 Posted: 08-Sep-2017 at 12:02
Кај Универзална сала

ТавталиџеВлае

За сè има вторпат
Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Online Status: Offline
Posts: 586
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1962 Posted: 09-Sep-2017 at 17:36
Превземено од фејсбук

Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Online Status: Offline
Posts: 586
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1963 Posted: 14-Sep-2017 at 07:15
Нов станбено-деловен комплекс во Општина Илинден

Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Online Status: Offline
Posts: 586
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1964 Posted: 21-Sep-2017 at 18:30
И двете се во непосредна близина на флетајронот во Кисела Вода

Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 10814
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #1965 Posted: Today at 18:26
Дебар Маало

на линкот можете да ја видите локацијата (меѓу двете згради)

https://www.google.mk/maps/@42.0047871,21.4165503,3a,75y,183.47h,98.32t/data=!3m6!1e1!3m4!1sjvSTFMDm5I0w4epYRHgD3A!2e0!7i13312!8i6656?hl=enЗа сè има вторпат
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 979899

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.219 seconds.

Copyright ©2007 - 2017  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.