build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Станбени и станбено-деловни згради (општо)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Станбени и станбено-деловни згради (општо)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 121122123
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
daci92 View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 10-Dec-2012
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1850
  Quote daci92 Quote  Post ReplyReply #2441 Posted: 10-Nov-2018 at 20:06
Originally posted by Џоле

Изградиле паркинг зад Настел во Тавталиџе

 

 


Паркингот го искористив и јас. Имаат и подземен паркинг кој за огромниот комплекс мислам дека има околу 120-150 места( мислам дека е само тоа ниво на кое бев) кое сеуште не се употребува иаку местата се премалку.
Back to Top
kiriOK View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11-Apr-2012
Online Status: Offline
Posts: 392
  Quote kiriOK Quote  Post ReplyReply #2442 Posted: 11-Nov-2018 at 13:04
А на рендерот таму покажуваа парк дека ќе има
Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1401
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #2443 Posted: 11-Nov-2018 at 19:41
Во Тетово(од фб)Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1401
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #2444 Posted: 14-Nov-2018 at 13:59
Во Мичурин-Општина АеродромИсто(позади ресторан Рулет)Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1401
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #2445 Posted: 16-Nov-2018 at 14:06
Во Струмица(од фб)

Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 1401
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #2446 Posted: 17-Nov-2018 at 14:59
Во Црниче(од фб)Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 121122123

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.312 seconds.

Copyright ©2007 - 2018  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.