build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Станбени и станбено-деловни згради (општо)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Станбени и станбено-деловни згради (општо)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 167168169170171 176>
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3361 Posted: 01-Jun-2020 at 14:13
Ве информираме дека започнавме со изградба на нова станбена зграда во самиот центар на Охрид на ул.-'Димитар Влахов'

https://www.facebook.com/Трпе-Инвест
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3362 Posted: 01-Jun-2020 at 14:21
Во Маџари

https://www.facebook.com/ddsbuilding/
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3363 Posted: 01-Jun-2020 at 16:06
Originally posted by stef4o

Мноштвото згради кои Саник експресно ги прават во Влае(близу комплексите Гарден Инн и Александрија) поточно на ул.Фјодор Достоевски.Овој дел за кратко време го претворија во големо градилиште...

https://www.facebook.com/groups/883203825068334/


Бидете дел од нашиот Allure Complex каде што урбаното живеење и квалитетот ќе бидат ваше секојдневие

https://www.facebook.com/sanikmkd/
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3364 Posted: 01-Jun-2020 at 16:23
БИСИ во најава со нов проект на Водно...ова е изглед на фасада,сеуште нема подетални информации за проектотhttps://www.instagram.com/bisi.macedonia/
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12905
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #3365 Posted: 02-Jun-2020 at 18:22
Кисела Вода...За сè има вторпат
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3366 Posted: 03-Jun-2020 at 16:28
Во Козле(во градба)http://reklama5.mk
Back to Top
Staro Skopje View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 07-May-2013
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2005
  Quote Staro Skopje Quote  Post ReplyReply #3367 Posted: 03-Jun-2020 at 16:30
Шо к
Градот убав никна, но го откорнаа
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3368 Posted: 03-Jun-2020 at 16:31
Тафталиџе,изградена во 2016http://reklama5.mk
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3369 Posted: 04-Jun-2020 at 11:36
Во Тетовоhttps://www.facebook.com/ekoflorMk/
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3370 Posted: 04-Jun-2020 at 11:49
Дебар Маало(спроти Вардар мебел)

http://reklama5.mk

Edited by stef4o - 04-Jun-2020 at 11:49
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3371 Posted: 04-Jun-2020 at 14:12
TRIM&LUM-Кисела Вода

https://www.facebook.com/konkrit55/
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3372 Posted: 05-Jun-2020 at 11:45
Објектот на Хантерс во Пржиноhttp://reklama5.mk
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3373 Posted: 06-Jun-2020 at 11:19
Во Гостиварhttps://www.facebook.com/Immolife
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3374 Posted: 06-Jun-2020 at 14:09
Саник-Тафталиџе

https://www.facebook.com/UNI-DOORS
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3375 Posted: 06-Jun-2020 at 14:19
Новиот проект на Саник Allure Complex(ул.АцоШопов-Влае)https://sanik.com.mk
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3376 Posted: 06-Jun-2020 at 14:23
Капиштец,се гледа новата зграда на Офис Комhttp://reklama5.mk

Back to Top
Staro Skopje View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 07-May-2013
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2005
  Quote Staro Skopje Quote  Post ReplyReply #3377 Posted: 06-Jun-2020 at 14:55
Ужас, ужас, ужас. И ова новово на Саник ќе биде некое ѓубре.
Градот убав никна, но го откорнаа
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3378 Posted: 06-Jun-2020 at 15:01
Во Центар(ул.Црвена Вода)

https://propertyone.mk
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 5092
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3379 Posted: 08-Jun-2020 at 11:22
Не е наведена локација,претпоставувам Тетово можеби грешам...

https://www.facebook.com/ekoflorMk/
Back to Top
user8642 View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18-May-2020
Online Status: Offline
Posts: 296
  Quote user8642 Quote  Post ReplyReply #3380 Posted: 08-Jun-2020 at 11:24
Кога ќе видам ова два калкални ѕида неспоени вака непоклопени, тоа така знае да ме извади од кожа! Па добро кој тоа така го испланира, смени дупови/гупови меѓувремено, на различни висини, изгради така килаво?! А не е првпат и не е само овде, го има и по Скопје на повеќе места!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 167168169170171 176>

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.406 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.