build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Станбени и станбено-деловни згради (општо)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Станбени и станбено-деловни згради (општо)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 162163164
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 6291
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3261 Posted: 16-Sep-2020 at 20:43
Да тоа е локацијата се најавува петкатна зграда....некако премногу го актуелизираа Хром со доста нови згради во последно време. Очигледно куќите ќе прераснат во згради меѓу 3 и 5 ката.
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 6291
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #3262 Posted: Yesterday at 16:20
Стигнаа дрвцата. Сеа чекаме да пораснат(локација зад Млеќен,зграда Ел Оксидо)

https://www.facebook.com/lineaskopje

Edited by stef4o - Yesterday at 16:22
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 162163164

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.468 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.