build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Станбени и станбено-деловни згради (општо)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Станбени и станбено-деловни згради (општо)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 495051
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 15014
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1001 Posted: 14-May-2022 at 13:41
Originally posted by Jasmina

Дали го имате избришано последниот пост (за објект на ул.Нобелова)?


Ако мислиш на новиот објект на Seismic Design тогаш не е избришан,се наоѓа во нишката Резиденцијални објекти последен пост на страна 39.
Ако е некој друг објект тогаш не знам,ништо немам избришано.

Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 15014
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1002 Posted: 15-May-2022 at 07:56
Our latest project for residential building in Skopje, Vodno.https://www.facebook.com/helena.mojsic.arch
Carpe diem
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 15014
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1003 Posted: 19-May-2022 at 12:57
Trim Lum почнуваат некој нов проект кај Тојота само не знам дали е станбен во тој дел?https://www.instagram.com/stories/trim.lum/2841497075551981206/?hl=en
Carpe diem
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 495051

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.688 seconds.

Copyright ©2007 - 2022  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.