build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Комерцијални
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Пазари (општо)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Пазари (општо)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 567
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
ironm View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Jun-2018
Location: Frankfurt
Online Status: Offline
Posts: 356
  Quote ironm Quote  Post ReplyReply #121 Posted: 23-Jan-2019 at 11:21
Не знам од кој град си, но ако си прошетал низ периферните градови во Мк, не е тешко да се заклучи какво општество сме. А тоа дека пазаров се фрлени трошки мислам дека е во најмала рака омаловажувачки и испод ниво за дискусија.
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12011
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #122 Posted: 13-May-2019 at 10:03
Нов пазар во Белград, доста креативно и модерно изгледа, кога поминувам покрај Бит Пазар ми паѓа мрак пред очи.извор: српскиот форум на ЅЅС
За сè има вторпат
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 567

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.266 seconds.

Copyright ©2007 - 2019  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.