build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Комерцијални
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Од регионот

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 121314
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 13137
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #261 Posted: 23-Apr-2019 at 17:49
Toptani Shopping Center, ТиранаЗа сè има вторпат
Back to Top
ironm View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 07-Jun-2018
Location: Frankfurt
Online Status: Offline
Posts: 886
  Quote ironm Quote  Post ReplyReply #262 Posted: 23-Apr-2019 at 18:47
Wow... браво Applause Секоја чест...

Покрај тоа што зградата е прекрасна, многу ми се допаѓа како е средена околината. Ми изгледа дека е поплочено со гранит, а има и неколку реда калдрма покрај зеленилото.
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 13137
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #263 Posted: 05-Feb-2020 at 10:48
Bingo City Center, Сараево

За сè има вторпат
Back to Top
ehrlich View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 31-May-2012
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 979
  Quote ehrlich Quote  Post ReplyReply #264 Posted: 05-Feb-2020 at 18:17
Делов на Сараево како Крива Паланка
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 13137
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #265 Posted: 06-Feb-2020 at 10:17
Не знам колку си запознаен, но тоа се диви населби, создадени од бегалците од војната што се доселиле во градот. И ги има многу, речиси сите ридови околу Сараево се такви.
За сè има вторпат
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 13137
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #266 Posted: 16-May-2020 at 11:53
Bingo City Center, Сараево

За сè има вторпат
Back to Top
Galileo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25-May-2010
Location: Wien
Online Status: Offline
Posts: 597
  Quote Galileo Quote  Post ReplyReply #267 Posted: 10-Jun-2020 at 14:56
Онзи ден един форумец ме пита за КАМ маркетите в България ,па наверно ке ви е интересен един малък фоторепортаж как изглеждат отвън и отвътре.

========>>>>>>>>>>>>
Back to Top
Galileo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25-May-2010
Location: Wien
Online Status: Offline
Posts: 597
  Quote Galileo Quote  Post ReplyReply #268 Posted: 10-Jun-2020 at 15:03
=======>>>>>>>


Back to Top
Galileo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 25-May-2010
Location: Wien
Online Status: Offline
Posts: 597
  Quote Galileo Quote  Post ReplyReply #269 Posted: 05-Sep-2020 at 15:26
Пловдив - Kamenitza Hill - Bar&Dinner.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 121314

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.141 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.