build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Космос - Ќерамидница
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Космос - Ќерамидница

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 181920
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 12238
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #381 Posted: 04-Sep-2019 at 16:48
Зад зградава може да се види до каде е стигнато со Космос

За сè има вторпат
Back to Top
Gradinarot View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 14-Aug-2010
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 369
  Quote Gradinarot Quote  Post ReplyReply #382 Posted: 04-Sep-2019 at 17:09
Видете го ФОН и ќе заклучите за кој кретен од инвеститор станува збор. Пари многу, вкус испод 0. Еден од проектите за кои ќе беше подобро да останат на партер.
.....   .......
Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2611
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #383 Posted: 08-Sep-2019 at 12:20
Од фбBack to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2611
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #384 Posted: 13-Sep-2019 at 12:49
Од фб

Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 2611
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #385 Posted: 10-Oct-2019 at 16:45
Од фб

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 181920

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.234 seconds.

Copyright ©2007 - 2019  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.