build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Административни
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Градска куќа - Скопје

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 101112
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 11237
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #221 Posted: 12-May-2016 at 16:02
За сè има вторпат
Back to Top
macedonia View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 01-Feb-2008
Location: Lerinsko
Online Status: Offline
Posts: 680
  Quote macedonia Quote  Post ReplyReply #222 Posted: 10-Jun-2016 at 20:43
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 11237
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #223 Posted: 16-Oct-2016 at 16:44


И на двете згради како да запреле со градежните работи, некако нема напредок.За сè има вторпат
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 11237
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #224 Posted: 29-Oct-2017 at 15:49
Неколку денешни...

За сè има вторпат
Back to Top
Zelenikovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19-Oct-2017
Online Status: Offline
Posts: 401
  Quote Zelenikovo Quote  Post ReplyReply #225 Posted: 29-Oct-2017 at 19:31

охо јас си мислев ова ет нешто друго, та по дифолт коментирав тука за Градска Куќа, а думата ми беше за Офицерскиот Дом, хм, сум останал на аберот од 2008-та [1]
Back to Top
stef4o View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 781
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #226 Posted: 29-Oct-2017 at 20:23
Skelevo edno vreme bese trgnato a sega e pak postaveno ili greska sum?
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 11237
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #227 Posted: 30-Oct-2017 at 09:11
Не си грешка, на истава страница горе има фотографија без скелето. Не знам што се работи, но вчера кога поминував оттука имаше неколку работници.
За сè има вторпат
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 101112

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.063 seconds.

Copyright ©2007 - 2018  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.