build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Верски
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Соб.храм Успение на Пресвета Богородица - Струмица

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 8910
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Denko View Drop Down
Senior Member
Senior Member


Joined: 14-Aug-2010
Online Status: Offline
Posts: 2122
  Quote Denko Quote  Post ReplyReply #181 Posted: 23-Sep-2021 at 14:23
Ne znam od kade taa potreba za postojano megalomanstvo!?
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 15007
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #182 Posted: 27-Oct-2021 at 11:17


https://www.facebook.com/ElenaLukaEngineering
Back to Top
alanon View Drop Down
Newbiе
Newbiе

Banned

Joined: 15-Jan-2022
Online Status: Offline
Posts: 4
  Quote alanon Quote  Post ReplyReply #183 Posted: 15-Jan-2022 at 09:21
Sto se slucuva ovde?Odat nagore?
Back to Top
alanon View Drop Down
Newbiе
Newbiе

Banned

Joined: 15-Jan-2022
Online Status: Offline
Posts: 4
  Quote alanon Quote  Post ReplyReply #184 Posted: 25-Jan-2022 at 12:41
Кажете нешто,што било катил луѓе
Back to Top
user8642 View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 18-May-2020
Online Status: Offline
Posts: 1767
  Quote user8642 Quote  Post ReplyReply #185 Posted: 25-Jan-2022 at 17:48
Абе другар, ај не вреѓај уште у втор пост! Кој што да ти каже?! Нема форумов репортери и известувачи, а ниту политика намерно да крие/фаворизира проекти. Најди некој струмичанец, нека се регистрира, нека слика, нека постира. Никој не ви брани.
Back to Top
alanon View Drop Down
Newbiе
Newbiе

Banned

Joined: 15-Jan-2022
Online Status: Offline
Posts: 4
  Quote alanon Quote  Post ReplyReply #186 Posted: 25-Jan-2022 at 21:13
Tesko e da se kaze"Ne znajme,ni e gajle,ne raboti sajtov",sto raka na srce bi bilo najdobro,oti so sila ne biva nisto.Pametam vreminja koga bese polno sliki i postovi vo site niski,sega mora da isprovociras za da dobies nekoj odgovor.
Back to Top
zorant View Drop Down
Groupie
Groupie


Joined: 26-Aug-2019
Online Status: Offline
Posts: 88
  Quote zorant Quote  Post ReplyReply #187 Posted: 25-Jan-2022 at 23:34
Па земи сликај, постирај, и ќе има слики и сега.
Back to Top
hcitrS View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 27-Nov-2015
Online Status: Offline
Posts: 741
  Quote hcitrS Quote  Post ReplyReply #188 Posted: 26-Jan-2022 at 00:08
Тежок рисјанин си. Со навреда бараш инфо. Не е ФБ, форум е, ако види некој и ако има ќе кажи.

Форумот работи и тоа како за битни проекти, а и за помалку битни.
Back to Top
alanon View Drop Down
Newbiе
Newbiе

Banned

Joined: 15-Jan-2022
Online Status: Offline
Posts: 4
  Quote alanon Quote  Post ReplyReply #189 Posted: 29-Jan-2022 at 15:35
Aj duvajte mi go
Back to Top
Џоле View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Скопје
Online Status: Offline
Posts: 14155
  Quote Џоле Quote  Post ReplyReply #190 Posted: 29-Jan-2022 at 16:16


За таков јазик, ќе си паузираш од форумов.
За сè има вторпат
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 8910

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.141 seconds.

Copyright ©2007 - 2022  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.