build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Верски
  Forum Options Forum Options  Active Topics Active Topics RSS Feed: Верски
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Верски

 New Topic Create New Topic Show Topics Page  123 4>
  Topics / Topic Starter Replies Views Reverse Sort Order Last Post
Forum Topics
Hot Sticky Topic
Верски објекти (општо)
By Supervisor, 30-Jan-2008 at 15:57
Multiple Pages123 6162
1224 812608 By stef4o
02-May-2022 at 16:58View Last Post
Topic
Изградба на крст во Драчево - Кисела Вода
By stef4o, 16-Apr-2022 at 16:39
5 496 By stef4o
09-May-2022 at 17:18View Last Post
Hot Topic
Манастир Свети Георги - Рајчица
By macedonia, 01-Feb-2021 at 06:47
10 1460 By Џоле
11-May-2022 at 08:35View Last Post
Hot Topic
Message Icon Св. Атанасиј - Богданци
By Makedonij, 29-Aug-2020 at 20:16
4 1857 By Makedonij
29-Aug-2020 at 20:23View Last Post
Hot Topic
Message Icon Св.Јован Крстител - Велес
By Makedonij, 29-Aug-2020 at 20:55
5 2714 By stef4o
25-Oct-2020 at 13:55View Last Post
Hot Topic
Message Icon Св. Гаврил Велички-Берово
By Makedonij, 06-Oct-2020 at 19:35
8 2740 By user8642
10-Oct-2020 at 00:32View Last Post
Hot Topic
Св. Николај Чудотворец - Псача
By perdiak, 09-Aug-2016 at 11:25
0 2806 By perdiak
09-Aug-2016 at 11:25View Last Post
Hot Topic
Вознесението Христово - Пчиња, Куманово
By perdiak, 09-Aug-2016 at 10:16
0 2829 By perdiak
09-Aug-2016 at 10:16View Last Post
Hot Topic
Вознесение Христово - Долно Коњаре, Куманово
By perdiak, 09-Aug-2016 at 10:19
0 2903 By perdiak
09-Aug-2016 at 10:19View Last Post
Hot Topic
Св. Нектариј Битолски - Битола
By macedonia, 31-May-2015 at 18:19
0 3273 By macedonia
31-May-2015 at 18:19View Last Post
Hot Topic
Карпински Воведенски манастир
By perdiak, 09-Aug-2016 at 11:13
2 3427 By perdiak
09-Aug-2016 at 11:19View Last Post
Hot Topic
Message Icon Св.Апостол Павле - Градско
By Makedonij, 03-Oct-2020 at 21:39
3 3577 By stef4o
15-Jul-2021 at 17:12View Last Post
Hot Topic
Message Icon Реставрација на Исак Челебија Џамијата - Битола
By Makedonij, 22-Jul-2013 at 21:18
0 3588 By Makedonij
22-Jul-2013 at 21:18View Last Post
Hot Topic
Пресвета Богородица - Студена Бара, Куманово
By perdiak, 09-Aug-2016 at 10:24
1 3634 By perdiak
09-Aug-2016 at 13:53View Last Post
Hot Topic
Црква “Св. Кирил и Методиј“ нас. Баби - Штип
By Makedonij, 25-May-2014 at 10:11
2 3749 By Makedonij
25-May-2014 at 21:16View Last Post
Hot Topic
Message Icon Св. Архангел Михаил - Феникс, Аризона
By macedonia, 18-Jun-2012 at 02:30
0 4150 By macedonia
18-Jun-2012 at 02:30View Last Post
Hot Topic
Манастир Св.Преображение Христово - Нас. Циглана Г
By Makedonij, 04-Dec-2016 at 09:00
4 4151 By Makedonij
03-Oct-2020 at 09:47View Last Post
Hot Topic
Message Icon Храм Свето Благовештение - Кочани
By Makedonij, 08-Apr-2012 at 19:10
7 4660 By Makedonij
23-Aug-2020 at 13:11View Last Post
Hot Topic
Св. Антониј Велики - Ново Село (Струмичко)
By Makedonij, 26-Sep-2010 at 15:20
7 4751 By Makedonij
23-Aug-2020 at 12:35View Last Post
Hot Topic
Св. Недела - Кисела Вода (Расадник)
By macedonia, 16-Mar-2013 at 20:49
3 4944 By macedonia
30-Sep-2015 at 00:24View Last Post
 New Topic Create New Topic Page  123 4>

Forum Jump
Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.213 seconds.

Copyright ©2007 - 2022  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.