build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Инфраструктура > Воздухопловство
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Авиосообраќај (статистики)
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Авиосообраќај (статистики)

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 666768
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
my Macedonia View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 09-Oct-2008
Location: 🇲🇰🇨🇭
Online Status: Online
Posts: 3889
  Quote my Macedonia Quote  Post ReplyReply #1341 Posted: 04-Oct-2020 at 13:57
Приштинскиот аеродром полека но сигурно се полнува со патници. Ако се оди по ова темпо, ќе бидеме последни оваа година.
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 6966
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1342 Posted: 26-Oct-2020 at 12:38
Тунтев: Загубите од ковид-19 се евидентни, авиосообраќајот ќе ги достигне минатогодишните бројки во 2023 година (видео)https://meta.mk/tuntev-zagubite-od-kovid-19-se-evidentni-aviosoobrakjajot-kje-gi-dostigne-minatogodishnite-brojki-vo-2023-godina-video/
Back to Top
stef4o View Drop Down
Moderator Group
Moderator Group
Avatar

Joined: 20-Oct-2015
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 6966
  Quote stef4o Quote  Post ReplyReply #1343 Posted: 29-Oct-2020 at 10:36


https://meta.mk/
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 666768

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.188 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.