build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Урбани прашања
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Topic ClosedOценка на Фонтаната од 1 до 10

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
blejdsk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05-Feb-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 320
#1 Topic: Oценка на Фонтаната од 1 до 10
    Posted: 09-Oct-2011 at 11:13
Гласање за Фонтаната на Победата и Воинот на Букефал.
Back to Top
blejdsk View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 05-Feb-2008
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 320
#2 Posted: 09-Oct-2011 at 11:16
Сакав да ја сместам во самата ниска за фонтаната , напраив белја , башка , ај админиве нека видат нека опраат работаBack to Top
pbanks View Drop Down
Admin Group
Admin Group
Avatar

Joined: 01-Sep-2007
Location: Skopje
Online Status: Offline
Posts: 9096
#3 Posted: 09-Oct-2011 at 12:37
блејд, се обидов да ја префрлам твојата анкета во нишката за споменикот, ама нешто зезаше.

Направив нова идентична анкета, само не стигнав да ги уфрлам твоите описи за секој глас, и таа е ставен во нишката за споменик на плоштад.

Во моментов на старата анкета има 3-4 гласа ако не се лажам, па ги замолувам тие што веќе гласаа, повторно да гласаат на новата анкета.

Оваа нишка ја затворам и ја оставам информативно да седи тука во текот на денот а потоа и ќе ја избришам.

Cheers
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.094 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.