build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Изградба и ентериери
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Преквалификација на земјиште/објекти

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
v.sekuloski View Drop Down
Newbiе
Newbiе
Avatar

Joined: 23-Apr-2013
Location: Prilep
Online Status: Offline
Posts: 0
  Quote v.sekuloski Quote  Post ReplyReply #1 Topic: Преквалификација на земјиште/објекти
    Posted: 23-Apr-2013 at 13:18
Што е потребно за земјиште/објект класифициран како Б2 да се преквалифицира во Г2 - барање до кого? доплата?
Back to Top
Zelenikovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19-Oct-2017
Online Status: Offline
Posts: 1631
  Quote Zelenikovo Quote  Post ReplyReply #2 Posted: 05-Dec-2017 at 18:38

за вакви прашања до сега најрелевантен одговор се добиваше на http://www.uslugi.gov.mk/

но бидејќи сервисот т.е. сајтот е во аут, веројатно административен куршлус, та онлајн абер единствено ако е архивиран ...

https://web.archive.org/web/20120204105328/http://www.uslugi.gov.mk/
Back to Top
 Post Reply Post Reply

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.156 seconds.

Copyright ©2007 - 2021  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.