build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Урбани прашања > Јавен превоз
  Active Topics Active Topics
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Новитети во јавниот превоз

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
Zelenikovo View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 19-Oct-2017
Online Status: Offline
Posts: 1631
  Quote Zelenikovo Quote  Post ReplyReply #21 Posted: 31-Mar-2020 at 12:41

дали ова ко UV-C Тренд ќе го видиме како реалност и во Такси Превозот но и Рент-А-Кар или пак Рент-А-Бајк, мислам за сега се бадијала неонкиве во однос ефектот кој го имаат како стерилизатори безопасни по материјалите кои се зрачат, но доколку и Народ запне и Тој да ја тера хипохондрички сигурно цени ќе одат во плафон, затоа и велам често треба да си сторат општините секоја засебно евентуално зелс еден соодветен погон за штанцање вакви и не толку терсене за прозиводство направии, би им предложил нека ги здружат CNC-ноу-хау-то на Микросам и еланот на студентите од ЕТФ, а којзнае потоа може ќе им текне и улично осветлување да заштанцаат бар за по селата ...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.109 seconds.

Copyright ©2007 - 2020  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.