build.mk Homepage
Forum Home Forum Home > Главни теми > Проекти > Станбени
  Active Topics Active Topics RSS Feed: Стар Аеродром
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

Стар Аеродром

Bookmark and Share
 Post Reply Post Reply Page  <1 567
Author
Message
  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
kiriOK View Drop Down
Senior Member
Senior Member
Avatar

Joined: 11-Apr-2012
Online Status: Offline
Posts: 315
  Quote kiriOK Quote  Post ReplyReply #121 Posted: 20-May-2018 at 18:48
Тука ја прошируваат улицата,мотото им е "зелено да не остане".
Дрворедите што се гледаат долж улицата ќе бидат збришани...мада реално е потреба за да се ублажи сообраќајниот колапс кој веќе се случува.

Edited by kiriOK - 20-May-2018 at 18:50
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 567

Forum Jump Forum Permissions View Drop DownThis page was generated in 0.063 seconds.

Copyright ©2007 - 2018  build.mk

Коментарите на форумот претставуваат лично мислење на нивните автори и не претставуваат официјален став на build.mk.